В Кутській селищній раді відбулося засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому розглянули два питання:

Сьогодні, 03 травня, в Кутській селищній раді відбулося засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому розглянули два питання:

1. Проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
2. Про погодження Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хворіб тварин у Кутській ТГ.

У ході обговорення зазначених вище питань комісія вирішила: затвердити робочу групу для проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу; провести кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Кутської ТГ; проводити інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення та суб’єктів господарювання перед початком проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу; проводити заходи щодо регулювання чисельності хижих і шкідливих тварин, особливо вовка та лисиці, у яких перед періодом їх розмноження щільність популяції перевищує 0,5 – 1 голови на 1000 га угідь, тощо.