Волейбольна команда юнаків Кутської ТГ виборола третє призове місце на Косівській районній Спартакіаді з волейболу

03 травня 2023 року, на базі спортивного залу Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника відбулася районна Спартакіада з волейболу серед юнаків. Організаторами волейбольних змагань стали Косівська районна військова адміністрація та районна федерація волейболу.

Участь у змаганнях взяли юнацькі волейбольні команди по одній із кожної територіальної громади: Косова, Яблунова, Кутів та Рожнова. За перемогу у змаганнях тривала напружена гра.

У результаті боротьби місця розподілилися таким чином:
?І – Косівська ТГ
?ІІ – Рожнівська ТГ
?ІІІ – Кутська ТГ
IV – Яблунівська ТГ

Зазначаємо, що наша команда формувалася на осонові Кутського ліцею, як переможця першості Кусткої громади серед закладів освіти та була підсилена гравцями сусідніх ліцеїв громади. Тренери команди Дмитро Луцький (Кутський ліцей), Іван Ігнатюк (Тюдівський ліцей).
Організатори змагань нагородили переможців та призерів ігор кубками та грамотами
Участь у Спартакіаді стала можливою за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту і відділу освіти Кутської селищної ради.

Нових перемог!