ВАЖЛИВА ПЕРША РІЧНИЦЯ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Рівно рік тому, 03 грудня 2020 року, стартувала діяльність Кутської селищної ради під головуванням селищного голови Дмитро Павлюк. На першій сесії депутати проголосували за процедуру реорганізації усіх шести сільських рад, що приєдналися до Кутської селищної ради, яка стала їх правонаступником та представницьким органом Кутської територіальної громади з адміністративним центром селищем Кути. До громади увійшли села Великий Рожин, Малий Рожин, Розтоки, Слобідка, Старі Кути і Тюдів – без змін назв, меж, гірського статусу. Загальна чисельність населення склала 16 129 тисяч жителів.

У цей день, 03 грудня 2020 року, були визнані повноваження двадцяти шести депутатів Кутської селищної ради та селищного голови Дмитра Павлюка, який склав присягу посадової особи місцевого самоврядування.

Повний склад депутатського корпусу такий: Любов Андрейчук, Федір Артемчук, Василь Баб’юк, Василь Бернюга, Володимир Борук, Іван Гасюк, Микола Данилюк, Оксана Довганюк, Анатолій Кіщук. Василь Кифорук, Дмитро Колотило, Сергій Колотило, Ігор Кулешір, Оксана Лукань, Дмитро Марчук, Лілія Марчук, Володимир Маркевич, Роман Миронюк, Ярослав Михайлишин, Оксана Опарик, Володимир Палійчук, Володимир Подоляк, Віталій Фейчук, Анатолій Шарабуряк, Петро Цикаляк, Богдан Чепига.

Секретарем Кутської селищної ради VIII-го скликання був обраний Сергій Колотило, заступниками селищного голови затверджені Анатолій Кіщук та Андрій Василькевич, керуючим справами виконкому селищної ради – Ярослав Бринський.

Черговим сесійним рішенням були утворені п’ять постійних комісій Кутської селищної ради: постійна комісія селищної ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою (голова – Ярослав Михайлишин), постійна комісія селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності, інвестицій та міжнародного співробітництва (очільник – Петро Цикаляк), постійна комісії селищної ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, планування територій, екології, лісового, сільського господарства та охорони навколишнього середовища (голова – Віталій Фейчук), постійна комісія селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, дорожнього будівництва, транспорту та інфраструктури (очільник – Микола Данилюк) та постійна комісія селищної ради з гуманітарних питань (голова – Василь Бернюга).

Старостами населених пунктів, що в адміністративному порядку увійшли до Кутської селищної ради, сесія затвердила Івана Сащука (с. Великий Рожин), Ганну Воротняк (с. Малий Рожин), Василя Рубаняка (с. Розтоки), Петра Будза (с. Слобідка), Анатолія Бондарєва (с.Старі Кути) та Дмитра Колотила (с. Тюдів). Децентралізаційна історія Кутської селищної ради під керівництвом Дмитра Павлюка триває.

Пресслужба Кутської селищної ради