ВРУЧЕНІ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ з НАГОДИ НИНІШНЬОГО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ

«З особливими потребами» – саме так називать людей, які через різні життєві обставини потребують нашої додаткової уваги та участі. Любов і повага, чуйність і гуманність – це те, що нам спільно толерувати у ставленні до них, чий День ми сьогодні відзначаємо.

Сьогодні, 03 грудня 2021 року, відділом соціального захисту населення Кутської селищної ради були організовані та проведені заходи до Міжнародного дня людей з особливими потребами.

Для осіб, які проживають на теренах Кутської ТГ та особливо гостро потребують соціальної допомоги, вручені 45 продуктових наборів.

Цю місію здійснили заступник селищного голови Андрій Василькевич, в.о. начальника відділу соціального захисту населення Василь Воротняк. старости сіл територіальної громади, разом із соціальними робітниками.

Пресслужба Кутської селищної ради