Вдячність за участь у проведенні благодійної акції «Великодній кошик»

За ініціативою відділу соціального захисту населення та служби у справах дітей Кутської селищної ради та всебічного сприяння громадської організації «Союз Українок» 29 квітня 2021 року у Кутській територіальній громаді проведена благодійна акція «Великодній кошик».

Пасхальні дні – особливо радісні і щемливі, адже дозволяють усім зібратися разом за родинним столом.

Настав час дякувати усім, хто зі святковим настроєм та відчуттям турботи доєдналися до проведення акції – наповнення великодніх кошиків для сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Кутська селищна рада ТГ висловлює щиру вдячність усім підприємцям, які долучились до акції «Великодній кошик».

Кожна сім’я висловлює щирі слова подяки благодійникам. Нехай добро повернеться сторицею!

Пресслужба Кутської селищної ради