Співпраця з Національним парком «Гуцульщина»

Сьогодні, 07 травня 2021 року між відділом освіти Кутської селищної ради та  Національним природним парком «Гуцульщина» було підписано договір про співпрацю. Метою договору є спільна просвітницька діяльність, спрямована на формування цілеспрямованого впливу на світогляд та поведінку здобувачів освіти стосовно збереження природної спадщини країни, забезпечення підтримки природоохоронної діяльності НПП «Гуцульщина» шляхом поширення знань і підвищення обізнаності щодо цінностей біологічної та ландшафтної різноманітності, формування екологічної свідомості та виховання поваги до природи. Обидві сторони сподіваються на плідну співпрацю та участь учнів закладів освіти громади в природоохоронних та екологічних освітньо-виховних заходах: семінарах, навчальних тренінгах, круглих столах, фестивалях, конкурсах, екскурсіях, акціях, вікторинах тощо.