Вітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА зі святом Введення в храм Пресвятої Богородиці

Шановні жителі Кутської громади! Щиро вітаю вас зі світлим християнським святом Введення в храм Пресвятої Богородиці! Нехай в цей святковий день ваші душі наповняться світлом і терпінням. Нехай Бог пошле милосердя і благі вісті. Нехай всі наші молитви до Пресвятої Богородиці про Мир допоможуть наблизити Перемогу!

Бажаю усім родинам процвітання, віри і любові, нехай молитви будуть завжди почуті, а віра в Бога допомагає долати будь-які перешкоди!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК