Внаслідок сильних дощів на території населених пунктів Кутської селищної територіальної громади виникла надзвичайна ситуація

Внаслідок сильних дощів (вніч з 23.06.2023 на 24.06.2023) на території населених пунктів Кутської селищної територіальної громади (Розтоки, Великий Рожин, Тюдів, Кути) виникла надзвичайна ситуація, що призвела до значного погіршення життєзабезпечення людей, утруднення, на деяких ділянках доріг припинення руху автомобільного транспорту.

24 червня, на позачерговому засіданні місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під керівництвом Кутського селищного голови Дмитра Павлюка, за участі голови Косівської районної адміністрації – начальниці районної військової адміністрації Наталії Кучми, заступника начальниці Косівської районної військової адміністрації Василя Жмендака, вирішено: створити групи для оперативного обстеження та фіксування наслідків надзвичайної ситуації; місцевими силами та засобами проводити першочергові заходи з ліквідації наслідків НС.

Станом на 25.06.2023 зафіксовано 33 локації яким завдано шкоди внаслідок сильних дощів – це руйнування та пошкодження автомобільних мостів та пішохідних переходів, розмиття та повне руйнування ділянок доріг, руйнування берегів річок, затоплення ділянок доріг та домогосподарств, замулення водопропускних труб, канав та деяких ділянок русел річок та потічків, що затруднює сходження паводкових вод.

Інформація відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та зв`язків з правоохоронними органами Кутської селищної ради