Всебічна підтримка галузі освіти Кутської селищної ради триває

Сьогодні, 27 квітня, депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Басараб та Кутський селищний голова Дмитро Павлюк відвідали село Старі Кути.

Навідалися, щоб поспілкуватися з освітянами, поцікавитися їхніми насущними проблемами, а заодно – доставили такі необхідні сучасні меблі та обладнання, що, безперечно, сприятиме покращанню якості освітньо-виховного процесу.

Тюдівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Джерельце» та Пеньківська початкова школа отримали 50 дитячих ліжок, укомплектованих матрацами та подушками, а також столи і килими.

Малечі зі Старих Кутів – яслам-садку «Гуцулочка» – дістався іще й чудовий сухий басейн, і теж килими та столи.

Старокутський ліцей поповнився 16 новенькими партами.

Як і обіцяв селищний голова Дмитро Павлюк у своїй передвиборчій риториці, за словами будуть справи, а отже, заміна шкільного обладнання із «двадцятип’ятирічним стажем» триватиме.

Місцева влада вчергове вдячна депутату облради Сергієві Басарабу за підтримку галузі освіти Кутської селищної ради.

Пресслужба Кутської селищної ради