ЯРОСЛАВ БРИНСЬКИЙ ВІДВІДАВ ЯСІНЮ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ

Учора, 27 липня, керуючий справами виконкому Кутської селищної ради Ярослав Бринський відвідав Ясінянську територіальну громаду, де взяв участь в установчому засіданні робочої групи з реалізації проєкту «Гуцул Етнос» («Hutsul Ethnos»). Загалом делегати одразу від 13 територіальних громад зустрілись у Ясіні Закарпатської області, щоб продовжити роботу над договором про співробітництво територіальних громад Гуцульщини (Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей) у формі реалізації спільних проєктів.

Нагадаємо, зазначена угода була зареєстрована у травні цього року в Міністерстві розвитку громад та територій України. Окрім вирішення суто організаційних питань, під час установчих зборів, за словами Ярослава Бринського, робочою групою визначені та обговорені першочергові завдання, над якими доведеться працювати у подальшому. Спільна діяльність – багатовекторна. Це, зокрема: створення конкурентоздатного туристичного продукту; зростання туристичних потоків; збільшення кількості робочих місць; розробка статуту та реєстрація громадської організації «Hutsul Ethnos», активна промоція проєкту; розробка мобільного додатку «Hutsul Ethnos», який міститиме туристичну інформацію про 14 громад Гуцульщини.

Плідна праця заради спільного майбутнього Гуцульського краю триває. Наступне – виїзне – засідання робочої групи заплановане на 31 серпня цього року. Прийме учасників Ворохтянська територіальна громада.Керівництво Кутської селищної ради дякує Ясінянській територіальній громаді в особі її очільника Андрія Делятинчука за організацію заходу.

Пресслужба Кутської селищної ради