ЗА ТАЄМНИЦЯМИ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ

У рамках реалізації проекту «Таємниці України для тебе» Кутську територіальну громаду відвідали тележурналісти регіональної ТРК «РАІ» спільно з франківчанином, представниклм почесного консульства Угорщини Василем Вишиванюком.

У супроводі Кутського селищного голови Дмитра Павлюка шановні гості познайомилися з процесом приготуванням смачних кутських «французьких» тістечок та отримали чудову нагоду поласувати ними, також одержали майстерклас із виготовлення кераміки (і не тільки) та відвідали визначні пам’ятні місця, зокрема монумент Т.Шевченку в Тюдові.

Гості нашого краю висловили щиру вдячність Кутському селищному голові Дмитру Павлюку за чудово організоване знайомство з громадою та привітними й талановитими жителями, що її населяють.

Пресслужба Кутської селищної ради
Фото з архіву Василя Вишиванюка