«КАРПАТИ» (КУТИ) – перший володар кубка Кутської територіальної громади

Учора, 14 листопада, незадовго до опівночі, завершився турнір із мініфутболу, який проходив у с. Старих Кутах. Кубок Кутської ТГ відбувався уперше. Пізній час не завадив дорослим футболістам, що представляли 6 населених пунктів Кутської громади, продемонструвати яскравий, видовищний, професійний футбол.

На попередньому етапі – ¼ фіналу – «вилетіли» команди Великого Рожина та Тюдова. У першому півфіналі «Карпати» (Кути) у доволі напруженому поєдинку переграли Слобідку з рахунком 9:6, а в другому – Старі Кути майстерно декласували Розтоки з перевагою в 11 м’ячів (11:0).

Фінал вийшов непередбачуваним і напрочуд напруженим. Старокутчани явно не бачили себе в ролі тих, хто наздоганятиме суперника упродовж гри, але склалося саме так. І ледь не зрівняли рахунок під завісу матчу. Та Кути все ж перемогли – 4:3, піднявши невдовзі над головою новенький кубковий трофей.

Вручали нагороди начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Володимир Подоляк, старійшина футболу Івано-Франківщини Микола Кушнірук і староста с. Старих Кутів Анатолій Бондарєв. Грамоти отримали команда-переможець («Карпати» (Кути), команда-фіналіст (Старі Кути) та їхні гравці.

Кращим воротарем турніру визнаний Юрій Андрусяк (Кути), найвправнішм бомбардиром – Олег Гринюк (Старі Кути) та гравцем № 1 – Андрій Петрищук (Кути). Усі отримали індивідуальні призи.

Володимир Подоляк передав вітання від імені Кутського селищного голови Дмитро Павлюк переможцям та учасникам змагань та побажання нових футбольних перемог. Перший розіграш кубка громади, у добрий путь!

Пресслужба Кутської селищної ради