ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ: СВОЄЧАСНІ та ОДНОГОЛОСНІ РІШЕННЯ

Сьогодні, 27 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кутської селищної ради під головуванням селищного голови ДМИТРА ПАВЛЮКА.

До порядку денного одноголосно були включені ще 2 питання, а саме: про перерозподіл бюджетних призначень та про перелік відомостей, що становлять службову інформацію.

Разом із «Різним», загалом було розглянуто 9 питань. Серед основних: про виконання бюджету Кутської селищної територіальної громади за І півріччя, про комісію для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує соціальних послуг та інші.

Також члени виконкому розглянули заяви та відношення, які надійшли від громадян. Переважна кількість ухвалених рішень стосувалася надання статусу особи, яка проживає на території населеного пункту, якому надано статус гірського; одноразової матеріальної допомоги та присвоєння (уточнення) адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна.