ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ: СВОЄЧАСНІ та ОДНОГОЛОСНІ РІШЕННЯ

Сьогодні, 24 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кутської селищної ради під головуванням селищного голови Дмитро Павлюк.

Разом із «Різним», до порядку денного виконкому були включені 12 питань.

Вісім проєктів рішень підготували у службі у справах дітей (8 питань – 8 рішень); у відділі освіти (одне); стосовно роботи відділу «Центр адання адміністративних послуг (Центр «Дії») – теж одне.

Ухвали стосувалися:
– взяття на облік сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах;
– зняття сімей із соціального супроводу;
– забезпечення житлових прав дітей;
– доцільності та недоцільності позбавлення батьківських прав;
– визначення способів участі батька у вихованні неповнолітньої дитини;
– погодження передачі в оренду приміщення харчоблоку Кутського ліцею;
– затвердження інформаційних та технологічних карток у сфері земельних відносин.
Також члени виконкому розглянули заяви та відношення, які надійшли від громадян.

Переважна кількість ухвалених рішень стосувалася надання статусу особи, яка проживає на території населеного пункту, якому надано статус гірського; одноразової матеріальної допомоги та присвоєння (уточнення) адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна.

Пресслужба Кутської селищної ради