Здати кров та поділитися життям: у Кутській громаді відбувся виїзний День донора

Розв’язана країною-агресором війна створила нові виклики: в Україні зросла потреба у постійному стратегічному запасі донорської крові та її компонентів. Крові потребують щодня як для порятунку українських воїнів, так і тих, хто став жертвою безжальних дій російських загарбників.
Так, 26 вересня, забір донорської крові провели у Кутській ТГ.

У виїзних умовах забір крові здійснювала бригада спеціалістів Прикарпатського обласного центру служби крові. До відповідальної процедури донації долучилися 30 осіб. Серед них небайдужі жителі громади, працівники міської лікарні та селищної ради.
Ставши донором можна не тільки зробити добру справу і врятувати життя, а й покращити стан свого здоров’я, оскільки після забору крові відбувається оновлення організму – зазначають лікарі. Висловлюємо подяку всім, хто долучився до Дня донора та у такий спосіб підтримав наших бійців.
Пам’ятаймо! Донорство крові – це простий спосіб допомоги людям: одна здача крові може врятувати три життя.