24 квітня 2024 року об 11.00 год за адресою: с-ще Кути, вул. Павлика,23 (ресторан «Панський Двір») управляння захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області спільно з представниками Косівського відділу ГУ ДПСС в Івано-Франківській області буде проведено «круглий стіл» на тему: «Взаємодія ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання з питань забезпечення конституційних прав споживачів на захист державою в період воєнного стану».

◀️Основні питання, що будуть розглянуті на заході:

1. Дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів. Повноваження Держпродспоживслужби в умовах воєнного стану.
2. Основні вимоги антитютюнового законодавства. Правові аспекти захисту населення від шкоди тютюнопаління, вживання та використання новітніх гаджетів для куріння.
3. Законодавчі вимоги у сфері виробництва, розповсюдження та споживання реклами.

☑️Запрошуються представники територіальної громади,суб’єкти господарювання у сферах торгівлі, робіт, послуг та ресторанного господарства, громадскість.