Шановнi мешканцi Кутської територiальноi rромади!

25 квiтня 2024р. об 11:ОО год. в м. Косiв, за адресою: вул. Незалежностi,11 (бiля будiвлi адмiнiстрацii), з метою профiлактики iнфекцiйних хвороб та неiнфекцiйних захворювань, до Всесвiтнього тижня iмунiзацii вiдбудеться виїзна акцiя «День здоров’я», започаткована ДУ «Iвано – Франкiвський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України».

В ходi акцii мешканцi громади зможуть безкоштовно:
– Вакцинуватися проти дифтерii, правцю, COVID – 19;
– швидкi тести на гепатити В, С;
– тести на ВIЛ/СНIД;
– вимiряти рiвень глюкози в кровi;
– вимiряти артерiальний тиск;
– провести антропометричнi вимiрювання: ваги тiла, зросту з розрахунком iндексу маси тiла. Отримати медичнi консультацiї спецiалiстiв.

Обстеження будуть проведенi фахiвцями КНП «Косiв ЦРЛ” Косiвської мiської ради, Мобiльна Оптика у спiвпрацi зi спецiалiстами Косiвсько-Верховинського мiжрайонного вiддiлу ДУ «Iвано – Франкiвський ОЦКПХ МОЗ» .

Серед учасників заходу буде розповсюджено iнформацiйних матерiалiв щодо збереження здоров’ я.
Запрошусмо всiх жителiв територiальноi громади прийняти участь в даному заходi.