Тюдівський ліцей гідно представив Кутську громаду в ІІ етапі обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна»

У Будинку культури та дозвілля Косівської міської ради відбувся ІІ етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна» серед закладів загальної середньої освіти району.

Брали участь у цьому етапі конкурсу переможці І туру, а саме команди:
1. «Воля соколина» Тюдівського ліцею Кутської селищної ради з музичною композицією «Життя – лиш мить» (керівники – Христина Бойчук, Світлана Кордяк, Марія Чоланюк);
2. «Міцні духом» Стопчатівського ліцею Яблунівської селищної ради з музичною композицією «В нас сила духу – нездоланна»;
3. «Незламні» Яворівського ліцею «Гуцульщина» Косівської міської ради з музичною композицією «З Україною в серці»;
4. «Сила сердець» Хімчинського ліцею «Інтелект» Рожнівської сільської ради з музичною композицією «Сила сердець – єдність України;
5. «Україна в моєму серці» Брустурського ліцею Космацької сільської ради з музичною композицією «Я – Україна».

Розпочали захід виконанням Гімну України. Хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам’ять всіх, хто загинув у російсько-українській війні. Конкурс, започаткований головою обласної державної адміністрації Світланою Онищук, передбачає три етапи. Перший етап достойно провели у громадах району, вибрали там кращих.

В цьому конкурсі всі мали можливість показати, як люблять і вболівають за рідну державу. Після виступів всіх команд журі обрало переможця. Ним стала команда «Міцні духом» Стопчатівського ліцею Яблунівської селищної ради. Грамотою за зайняте ІІ місце нагороджено «Воля соколина» Тюдівського ліцею Кутської селищної ради, за зайняте ІІІ місце нагородили команду «Незламні» Яворівського ліцею «Гуцульщина» Косівської міської ради.

Вітаємо призерів!
Все буде Україна!