Успішний старт Кутської громади в першості Косівського району з настільного тенісу

Сьогодні у спортивному клубі «Мала ракетка» змагалися за чемпіонство у першості району по настільному тенісу кращі тенісисти та тенісистки Кутської, Космацької та Косівської громад.

Особисто-командні змагання з настільного тенісу, організатором яких виступила Косівська районна військова адміністрація, проводилися серед хлопців та дівчат у вікових категоріях 2006-2008р.н., 2009р.н. і молодші. У підсумку змагального дня у віковій категорії 2009р.н. та молодші чемпіонкою серед дівчат стала Сніжана Нестерук, учениця 9 класу Розтоківського ліцею (вчитель Віталій Самашко).

У цій же категорії серед хлопців другим фінішував Олександр Кравчук з Розтоківського ліцею. Олександр Винничук та Веоріка Дарійчук, учні Тюдівського ліцею (вчитель Іван Ігнатюк) вибороли другу сходинку спортивної шани у старшій віковій категорії (2006-2008р.н.).

У загально командному заліку Кутська територіальна громада здобула ІІ місце. Чемпіонів та призерів змагань нагородили кубком та медалями.

Дякуємо спортсменам та їх тренерам за участь, небайдужість до спорту та активний спосіб життя! Вперед до нових перемог!