Вдалий фініш: переможцями районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед дівчат стали гравчині команди Старокутського ліцею Кутської селищної ради

У боротьбі за чемпіонську першість у баскетболі змагалися юнацькі команди Старокутського ліцею Кутської селищної ради ліцею (вчителі фізичної культури Василь Вальчик, Сергій Цикаляк, Ярослав Яким’юк), Хімчинського ліцею «Інтелект» Рожнівської сільської ради, Яблунівського ліцею імені Івана Франка Яблунівської селищної ради та Косівського ліцею №1 імені Ярослава Мудрого Косівської міської ради, а також дівочі команди Старокутського ліцею Кутської селищної ради та Яблунівського ліцею імені Івана Франка Яблунівської селищної ради.

У вирішальній грі дівчата Старокутського ліцею впевнено, з рахунком 14:0, 🥇 обіграли одноліток з Яблунівської громади, тим самим вибороли право на участь в обласному етапі.

У підсумку змагань серед юнаків – 🥈 срібло здобули школярі Старокутського ліцею. По завершенню баскетбольних баталій спортсменів нагородили тематичними дипломами, кубками та медалями.

Подяками Косівської районної військової адміністрації Василь Жмендак відзначив людей, які всебічно сприяли успішному проведенню територіальних і районних змагань, тренували команди та допомагали у реалізації спортивного проєкту на Косівщині.

Вітаємо переможців і призерів! Успіхів у подальштх стартах!
Разом переможемо!