Кутська селищна рада та її виконавчий комітет сердечно вітають ЗАМОРИНЯКА ВАСИЛЯ ФЕДОРОВИЧА, спеціаліста сектору комп’ютерного забезпечення та зв’язків з громадськістю, з Днем народження та Вознесінням Господнім.

Кутська селищна рада та її виконавчий комітет

з Днем народження та Вознесінням Господнім.

Нехай Господь наповнить Ваше життя світлою радістю, позитивом, добром, достатком і здійсненністю мрій.

Бути комп’ютерником у місцевому самоврядуванні – це виконувати різноманітні ролі: програміста, системного адміністратора, комп’ютерного інженера, фахівця з управління базами даних.

Нехай кожен Ваш день буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідальних завдань.

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та професійного зростання.