МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ – СТАРІ КУТИ. СТАРОСТАТ. КОНОВАЛЕЦЬ

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ – СТАРІ КУТИ.

СТАРОСТАТ. КОНОВАЛЕЦЬ

У неділю, 13 червня ц. р., о 13:00 год., розпочнеться меморіальний захід з нагоди Дня народження полковника армії УНР, голови проводу ОУН Євгена Коновальця.

Народився видатний полковник 14 червня 1891 року на Львівщині. Нинішній, 2021 рік, на Прикарпатті проголошений роком Євгена Коновальця.

Убитий – 23 травня 1938 року, в Нідерландах. Не випадково саме у цей день в Україні, у нашій громаді, відзначають пам’ятну дату – День Героїв.

У рамках заходу, який відбудеться в Старих Кутах, біля пам’ятника лідеру українського визвольного руху, – панахида та урочистості.

Щиро запрошуємо усіх, від дорослого до малого, прийти і спільно з організаторами та спеціальними гостями вшанувати пам’ять непересічного Героя – Євгена Коновальця.

Пресслужба Кутської селищної ради