ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади у виконавчих органах Кутської селищної ради

Відповідно до статті 3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження Кутського селищного голови від 21 березня 2023 року № 53/04-01,  Кутська селищна рада селищна  рада  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантної посади:

–  начальника відділу  з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами  Кутської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до начальника відділу: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК та оргтехніки. Стаж роботи на державній службі, органах місцевого самоврядування не менше двох років, або стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4×6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці, переліку питань для перевірки законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо, надається головою конкурсної комісії Кутської селищної ради.

Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою:

78665, Івано-Франківська область, Косівський район, селище Кути, площа Вічевий Майдан, 9.

Телефон для довідок: тел (03478) 4-53-03.

Електронна адреса: mail@kuty-rada.gov.ua