22 березня ц.р. в с-щі Кути на стадіоні імені Миколи Петровича Кушнірука відбулася першість з мініфутболу серед школярів Кутської ТГ.

Участь у змаганнях взяло 5 закладів освіти.
Учасників першості привітали начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк, директор КНП СК “Авангард” Володимир Острук, а також танцювальний колектив Кутської школи мистецтв (керівник Христина Бондарєва).
У результаті зіграних матчів за коловою системою, місця в турнірній таблиці розприділилися таким чином:
?І м. – Старокутський ліцей
?ІІ м. – Тюдівський ліцей
?ІІІ м. – Кутський ліцей
IV м. – Розтоківський ліцей
V м. – Малорожинська гімназія
Переможці і призери були нагороджені кубками та грамотами, а кращі гравці пам’ятними статуетками, зокрема:
Ігнатчук Богдан – кращий воротар (Кутський ліцей)
Місечко Василь – кращий захисник (Тюдівський ліцей)
Гринюк Олег – кращий нападник (Старокутський ліцей)
Озвучення турніру Кутська школа мистецтв – Тарас Онисим’юк.
Головний суддя змагань – Євген Калинчук.

Змагання пройшли за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту та відділу освіти Кутської селищної ради.
Дякуємо Збройним силам України за можливість проводити такі змагання??
Разом переможемо!