ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ: у «БІЙ» ІДУТЬ ЧОЛОВІКИ

У неділю, 25 липня, відбудеться відкритий традиційний турнір із пляжного волейболу серед чоловічих команд, присвячений Дню Хрещення Київської Руси-України.

Змагання пройдуть на спортмайданчику СК «Авангард» (р-н «Панського двору»).Початок – о 09:30 годині.

До участі у турнірі запрошуються хлопці та чоловіки будь-якого віку, які бажають посперечатися за командні та індивідуальні призи-нагороди.

Подання заявок – за тел. 0(68)362-92-82 (Володимир Смеречинський, головний суддя змагань). Організатори турніру – Кутська селищна рада та Відділ культури, туризму, молоді та спорту. Запрошуємо глядачів отримати неперевершені емоції від чоловічого пляжного волейболу.

Пресслужба Кутської селищної ради