Повідомлення про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості та проведення громадських слухань щодо перейменування вулиці Макаренка на вулицю Левка Дутківського.

На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», керуючись частиною другою статті 11 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 та відповідно до Положення про громадські слухання у Кутській територіальній громаді (додаток №3 до Статуту Кутської територіальної громади, затвердженого рішенням Кутської селищної ради від 29.07.2021 №2-9/2021), з метою реалізації ініціативи Кутської селищної ради щодо перейменування вулиці та врахування при цьому думки громадськості: проводиться громадське обговорення щодо перейменування вулиці Макаренка на вулицю Левка Дутківського в селищі Кути Косівського району Івано-Франківської області.

Громадське слухання щодо перейменування вулиці Макаренка на вулицю Левка Дутківського відбудеться 22 січня 2024 року о 14.00 за адресою: вул. Макаренка, с-ще Кути, Косівський район, Івано-Франківська область.

У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість, депутати, члени виконавчого комітету та посадові особи виконавчих органів селищної ради, зацікавлені фізичні та юридичні особи, діячі в галузі культури, жителі вулиці Макаренка та інші жителі громади, родичі Лева Тарасовича Дутковського (Левка Дутківського).

З інформаційними матеріалами щодо перейменування вулиці Макаренка можна ознайомитись на офіційному сайті Кутської селищної ради kuty-rada.gov.ua в розділі «громадські слухання» та за адресою: Вічевий майдан, 9 селище Кути, у секретаря селищної ради (Сергій КОЛОТИЛО).

Пропозиції (зауваження) можна надсилати Кутській селищній раді з 22.12.2023 року по 22.01.2024 року на адресу: 78665, Вічевий майдан, 9, селище Кути Косівського району Івано-Франківської області, або на електронну адресу: mail@kuty-rada.gov.ua

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.