ШАНОВНІ СПОРТСМЕНИ, ТРЕНЕРИ, ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІЗАЦІЙ та УСТАНОВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ і СПОРТУ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ! ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ та ШАНУВАЛЬНИКИ СПОРТУ!

Щиро вітаю усіх із Днем фізичної культури та спорту України! Не секрет, що спорт додає здоров’я, загартовує характер і волю, а здорові духом і тілом люди – це основа та опора суспільства.Наша громада, наш край багаті на спортивні таланти, здобутками та досягненнями яких ми пишаємося.

Успішно розвиваються такі види спорту як футбол, мініфутбол, волейбол, пляжний волейбол, вільна та греко-римська боротьба, бокс, теніс, пауерліфтинг, пляжний волейбол, велоспорт та інші. Команди і спортсмени Кутської територіальної громади здобувають заслужені перемоги, нагороди та призи у змаганнях різних рівнів.

Як керівник громади, докладаю і докладатиму максимум зусиль і надалі щодо створення відповідних умов для занять фізкультурою і спортом, щоб на спортивних майданчиках, у спортивних залах займалося якомога більше дітей, молоді, їх батьків.

Спортсменам бажаю і надалі гучних та заслужених перемог і бути взірцем для тих, хто любить і шанує спорт та фізкультуру. Усім міцного здоров’я, добра і щастя, наполегливості, удачі,

З повагою Кутський селищний голова Дмитро Павлюк