СЛОБІДКА: СВЯТКОВІ ПРИВІТАННЯ, СВЯТКОВИЙ ТУРНІР

Сьогодні, 28 серпня, на Успіння Пресвятої Богородиці, в рамках святкування Дня села Слобідки, яка є невід’ємною частиною Кутської територіальної громади, відбувся футбольний турнір за участю юних футболістів із Кутів, Тюдова та, власне, Слобідки. За команди палко вболівали місцеві жителі, а також керівництво селищної ради.

Успіх цього разу був на боці слобідчан, які вибороли перше місце у змаганнях. Друга позиція – за кутчанами. Третю посіли тюдівчани. Дмитро Павлюк та Петро Будз вручили переможцям і призерам турніру заслужені нагороди. У цей день селищний голова привітав від імені Кутської селищної ради, її виконавчого комітету та віж себе особисто усіх мешканців села Слобідки зі святами.

Пресслужба Кутської селищної радик