ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МІКСТ серед ГРОМАД-СУСІДОК: ПЕРЕМОЖЦІ ВИЗНАЧЕНІ та НАГОРОДЖЕНІ

Яке свято без пляжного волейболу?! У День Державного Прапора України, 23 серпня, на спортмайданчику СК «Авангард» селища Кутів відбувся традиційний турнір із пляжного волейболу серед спортивних команд у міксті.

Організатори турніру – Кутська селищна рада та відділ культури, туризму, молоді та спорту.

Шість волейбольних команд представляли Кутську, Рожнівську та Косівську територіальну громаду. Поєдинки були цікавими та напруженими.

Саме у такій непростій боротьбі перемогу виборов дует Старі Кути/Кути (відповідно – Глібчук Тетяна та Лазорик Микола). Срібні нагороди дісталися парі Кути/Івано-Франківськ (Леся Кирилюк і Володимир Яцишин). Бронзові медалі здобула команда Кобаки/Річка (Вікторія Харченко та Василь Грималюк).

Індивідуальні призи для кращих гравців турніру вручені Лідії Близнюк і Василю Грималюку.

За вірність волейболу призом відзначена Леся Кирилюк. Нагородження кубками, грамотами, цінними медалями та призами провели селищний голова Дмитро Павлюк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Володимир Подоляк і головний суддя змагань Володимир Смеречинський. Допомагав у суддівській справі Ярема Старожитник.

Пресслужба Кутської селищної ради