ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ІГОРЯ МИХАЙЛИШИНА «ФУГА 119»

У Будинку культури селища Кутів відбулася презентація книги Ігоря Михайлишина «Фуга 119», яка розповідає про ворожий полон, куди потрапили добровольці батальйону «Донбас» після боїв у місті Іловайськ.

Захід, координований відділом культури, туризму, молоді та спорту, відвідали селищний голова Дмитро Павлюк, заступник селищного голови Анатолій Кіщук, секретар селищної ради Сергій Колотило, староста села Старих Кутів Анатолій Бондарєв. працівники селищної ради Єлізавета Гелевич та Ольга Яремчук.

«Фуга 119» – друга книга задуманої автором трилогії «2014». Перша вийшла під назвою «Танець смерті».

А нам із вами – читати, думати, співпереживати, завжди шукати і знаходити вихід, не здаватися і любити… любити Україну, бо вона – понад усе, і її Державний Прапор, і її Незалежність.

Пресслужба Кутської селищної ради