07 червня на базі Галицького спорткомплексу «Енергетик» у м. Галич відбулися зональні змагання на Кубок Короля Данила

На змаганнях Кутську громаду представляли юні футболісти Старокутського ліцею, які впевнено ввійшли у фінал, обігравши Хімчинський ліцей (2:0), Войнилівський ліцей (3:0) і в грі з командою господарів 1:1.

Фінальний етап змагань пройде 15 червня 2022 року у м. Івано-Франківськ. Участь команди у змаганнях відбулася за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради, Дякуємо спонсорам Івану Додяку та Івану Гринюку за організацію та фінансування перевезення гравців на зональні змагання.

Крім юних футболістів команду представляли вчитель ФК Старокутського ліцею Василь Вальчик та тренер по футболу НКП СК ” Авангард” Іван Луканюк.
???Перемога неодмінно буде за Україною!??