15-16 грудня в місті Івано- Франківську відбувся 7 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті захисника України Григорія Семанишина, серед юнаків 2007-2009 і 2010-2013 р . н., під патронатом міського голови Романа Марцинківа.
Честь борцівської школи спортивного юнацького клубу «Авангард» Кутської громади захищали семеро наших козаків.
Юні вихованці показали свій характер, видовищну боротьбу та борцівський характер.
Додому привезли 2 нагороди:
68 кг – Мицкан Анатолій (Срібло)
62 кг – Лазорик Максим (Срібло)
44 кг – Зюзін Артем 4 місце.
41 кг – Попенюк Володимир 4 місце.
34 кг – Гулій Мартін 4місце.
48кг – Будз Марк 5 місце.
52 кг- Шагай Роман 5 місце.
Відборолися по 3 – 4 зустрічі.

Дякуємо нашим військовим, за те що оберігають нашу державу від ворога та дають можливість проводити такі заходи!
Віримо в Перемогу!
Віримо в ЗСУ!