Привітання Кутського селищного голови із Днем Святого Миколая Чудотворця

Дорогі жителі Кутської громади!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця – одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що наповнює наші оселі радістю та світлом.

Це дивовижне свято дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі почуття надії й любові, надихає на добрі справи. В цей день малеча чекає солодких подарунків під подушкою, а дорослі вірять, що їх щирі молитви будуть почуті.

Цього року у нас одне на всіх спільне прохання. Нехай на святу українську землю якомога скоріше прийде мир! Щоб кожна українська родина повернулася до свого звичного життя.

Не втрачаємо надії, віримо у наших захисників і Україну! Добрих вам помислів і справ! Хай збуваються всі ваші великі та маленькі мрії!

З повагою селищний голова Дмитро Павлюк