До дня Святого Миколая, сьогодні в Кутській громаді відбувся традиційний турнір з міні футболу серед дітей 2009-2010 та 2011-2012 р.н..

Змагання проходили на базі Старокутського ліцею, участь в яких взяли п’ять команд, а саме: Старі Кути, Кути, Тюдів, Слобідка та Розтоки.
У напруженій, впертій боротьбі ?⚽переможцями і призерами стали :
команди 2009-2010 р.н.
?І місце – Старі Кути – тренер Іван Луканюк
?ІІ місце – Слобідка – тренер Михайло Лазорик
?ІІІ місце – Тюдів – тренер Євген Калинчук.
команди 2011-2012 р.н.
?І місце – Кути – тренер Іван Луканюк
?ІІ місце – Розтоки – Віталій Самашко
?ІІІ місце – Тюдів- Євген Калинчук.
Всі юні футболісти отримали солодкі подарунки і пам’ятні іграшки від благодійної організації БО БС
“Ваша надія в Україні”,
кращі гравці турніру – пам’ятні призи. Призерам були вручені грамоти, а переможцям Кубки.
Організатором цих змагань виступив відділ культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.
Дякуємо нашим Збройним силам України за мирне небо і можливість проведення цього заходу.

Діти наше майбутнє!!! Разом до перемоги!!!