24 серпня, на стадіоні ім. М.П. Кушнірука в селищі Кути відбувся традиційний турнір з футболу серед дитячих команд (вікова категорія 2009 – 2010 р.н.).

24 серпня, на стадіоні ім. М.П. Кушнірука в селищі Кути відбувся традиційний ⚽️?турнір з футболу серед дитячих команд (вікова категорія 2009 – 2010 р.н.).
У результаті зіграних ігор перемогу ? здобули гравці команди Юніор селища Берегомет Чернівецької області,? ІІ місце посіли господарі турніру – команда СК Авангард селища Кути, замкнули трійку призерів змагань ?спортсмени ДЮСШ “Гірське орлятко” міста Косів.
Переможців і призерів привітав Кутський селищний голова Дмитро Павлюк та представники оргкомітету змагань.
?⚽️Кращими гравцями в номінаціях стали:
Воротар – Ілля Корня (Кути)
Бомбардир – Назарій Вольченко (Косів)
Гравець турніру – Степан Боднарюк (Берегомет).
Турнір проведено за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.
??Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі спортивні змагання!
??Слава Україні! ??Героям Слава!
??РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!