ФК «КАРПАТИ» (КУТИ) – ОФІЦІЙНО БРОНЗОВІ!

Учора, 11 липня, у Кутах, на стадіоні «Авангард», вітали та нагороджували футболістів місцевих «Карпат» – бронзових призерів першості Івано-Франківської області з футболу серед дорослих команд сезону 2020-2021 років.

Почесну місію виконали Тарас Клим – перший заступник голови Асоціації футболу Івано-Франківської області та Дмитро Павлюк – селищний голова, привітавши клуб із поверненням на п’єдестал та побажавши успішного виступу у наступному сезоні, вже у групі «А».

У рамках офіційної церемонії особисті нагороди отримали Іван Луканюк – головний наставник ФК «Карпати» (Кути), який увійшов до когорти десяти кращих футбольних тренерів Івано-Франківщини у сезоні 2020-2021, та Микола Кушнірук – ветеран кутської команди, відзначений із нагоди 30-річчя з часу заснування обласної футбольної асоціації.

Пресслужба Кутської селищної ради