СТАРОКУТСЬКІ ЮНІ ФУТБОЛІСТИ – ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ

Учора, в неділю, 11 липня, на мініфутбольному полі стадіону «Авангард» визначилися переможці та призери турніру серед юнаків 2006-2007 років народження.

У підсумковій таблиці команди розташувалися у такому порядку: 1 – Старі Кути, 2 – Слобідка, 3 – Тюдів, 4 – Кути, 5 – Розтоки, 6 – Малий Рожин, 7 – Великий Рожин.

Кращі гравці: кращий воротар Юрій Бісюк (Тюдів), кращий бомбардир – Станіслав Григорак – 38 м’ячів (Слобідка), Михайло Підлісний (Старі Кути).

Під час нагородження були присутні Тарас Клим – перший заступник голови асоціації футболу Івано-Франківської області, селищний голова Дмитро Павлюк, ветеран кутських «Карпат» Микола Кушнірук, голова асоціації футболу Кутської територіальної громади Володимир Маркевич.

Пресслужба Кутської селищної ради