ФУТБОЛІСТИ КУТСЬКОЇ ТГ – СРІБНІ ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ!

У суботу, 04 вересня, в Івано-Франківську, відбулась обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців ОДА, РДА та посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад.

Захищати футбольну честь Косівського району КУТСЬКА ТГ делегувала двох фахівців селищної ради – Володимира Подоляка та Юрія Андрусяка, На мініфутбольному майданчику обоє проявили найкращі якості, що допомогло здобути збірній Косівщини срібні нагороди турніру.

Перемога була такою близькою! За 30 секунд до завершення фінального поєдинку наша команда вела 2:1, але не втримала хиткої переваги, пропустивши необов’язковий гол. Пенальті вдаліше пробив суперник (4:3) – футболісти збірної Коломийського району. У півфіналі Косівський район переграв команду з Івано-Франківської ОДА – 2:0.

Пресслужба Кутської селищної ради