Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

ФУТБОЛ ГРОМАДИ: ПЕРЕМОГА ТА НІЧИЯ!

Учора, 05 вересня, клуби, що представляють нашу територіальну громаду, вдало зіграли у 3 турі чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед команд першої ліги сезону 2021/2022 року.

• «СОКІЛЬСЬКЕ» (ТЮДІВ) – «ПОКУТТЯ» (КОЛОМИЯ) – 2:1.
У складі тюдівської команди відзначилися Гуменюк і Борсук.
• «КАРПАТИ» (КУТИ) – «КАРПАТИ» (БРОШНІВ-ОСАДА) – 2:2.

Автори голів у кутчан Ковальчук і Шахрай.

Обидва матчі необхідно записати нашим клубам в актив: “Сокільське” у доволі важкому поєдинку вирвало перемогу ближче до його завершення, а кутські “Карпати”, програючи після першої 45-хвилинки 0:1, двічі знайшли у собі сили відігратися у другому таймі, забивши зі штрафного та пенальті.

Після трьох турів у «Сокільського» – 6 очок (2 перемоги, 1 поразка).
У «Карпат» – 2 очки (2 нічиї, 1 поразка).
Тепер на наші клуби очікують виїзні поєдинки.

У суботу, 11 вересня, «Карпати» навідаються у гості до одного з лідерів чемпіонату – «Благо-Юності» із Верхньої, а у неділю, 12 вересня, «Сокільське» відправиться у Городенку, де їх зустрічатиме місцевий «Пробій».