ФУТБОЛЬНА КОМАНДА СК «АВАНГАРД» СЕЛИЩА КУТИ U-13 ПРИЗЕРИ ДЮФЛ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ 2024

Сьогодні добіг до завершення черговий футбольний сезон Дитячо-юнацької футбольної ліги Коломийського району 2024.
На стадіоні імені Миколи Кушнірука відбувся заключний поєдинок Чемпіонату: у нас гостювала команда з Коломийщини «Варатик-2». Фінальний свисток арбітра зафіксував 1️⃣ : 1️⃣: у напруженій боротьбі хлопці зіграли внічию.
З поміж восьми футбольних команд (U-13), які стартували у цьому сезоні, команда СК «Аванград» (тренери Іван Луканюк та Євген Калинчук) виборола 🥈 ІІ місце. Упродовж цього часу юні гравці наполегливо тренувалися, демонструючи в чемпіонаті високу технічну та тактичну майстерність.
Натхненна праця і старання вихованців та тренерів все ж таки дали свій результат – команда СК «Авангард» стала🏆 срібним призером футбольного сезону Дитячо – юнацької футбольної ліги Коломийського району 2024.
⚽️ Кращим гравцем сезону команди СК «Авангард » визнано Артема Лазорика.
Нагородження провели начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк та багаторазовий кращий гравець Прикарпаття Микола Лазорик.
Меценат команди-призера Микола Ільницький.🤝
🤝 Вітаємо команду, тренерів та всіх прихильників футболу з високим досягненням!
💪 Успіхів та перемог у майбутньому!
🇺🇦 Слава воїнам ЗСУ!