ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР У КУТАХ: ДЕНЬ ПЕРШИЙ – СТАРОКУТСЬКИЙ!

Сьогодні, 10 липня, у Кутах, на стадіоні «Авангард», стартуваа черговий футбольний турнір. Зустрічаються у ньому юнаки-любителі шкіряного м’яча з усіх населених пунктів нашої територіальної громади, народжені у 2006-2007 роках. Основні організатори футбольного дійства – Кутська селищна рада та її відділ культури, туризму, молоді і спорту.

Перший, суботній, день змагань позаду. Зіграно рівно половину поєдинків. На цей час в авангарді турнірної таблиці футболісти зі Старих Кутів, на другому місці – Слобідка, третю-четверту сходинки поділяють тюдівчани та кутчани. Хто найсильніший – вирішиться взавтра, в неділю, 11 липня. Тож у справжніх уболівальників є прекрасна нагода стати наживо свідками подій, зокрема – нагородження переможців турніру та розділити з нашими дорослими футболістами бронзовий успіх кутських «Карпат» у сезоні, що минув.

Пресслужба Кутської селищної ради