“КАРПАТИ” (КУТИ) ДАЛИ СПРАВЖНІЙ БІЙ ФАВОРИТУ ЗУСТРІЧІ

Сьогодні, 14 листопада, на своєму майданчику ФК “Карпати” (Кути) в 1/4 фіналу розіграшу кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2021-2022 потерпіли прикру поразку від “Благо-Юності” з с. Верхні.

Справедливим підсумком основного та додаткового часу був би нічийний рахунок, але наші уболівальники та насамперед футболісти, які віддали всі сили на футбольному полі, зігравши один із найкращих матчів цієї осені, зіштовхнулися, на думку багатьох (у тому чмслі – воротаря суперників), з несправедливим суддівським рішенням – призначеним пенальті у ворота кутчан на початку першої додаткової п’ятнадцятихвилинки.

У підсумку – 1:1 в основний час та 1:2 у додатковий. Але ФК “Карпати” (Кути) нині безперечно заслужили на нашу з вами вдячність за продемонстрований футбол.

Пресслужба Кутської селищної ради