ШКІЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ: ПРЕДСТАВНИЦЬКИЙ ФОРУМ У ЛЬВОВІ ЗА УЧАСТЮ ПОСАДОВЦІВ КУТСЬКОЇ ТГ

Сьогодні, 13 листопада, у м. Львові пройшов регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування». Участь у ньому взяли заступник селищного голови АНДРІЙ ВАСИЛЬКЕВИЧ та начальник відділу освіти ВІКТОРІЯ ШНАЙДЕР.

Спікерами під час заходу виступили міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Учасники форуму поспілкувалися у площинах «Безпечність та якість як основа реформи системи шкільного харчування», «Публічні закупівлі. Якісний і проєктний підхід», «Новітні стандарти громадського харчування» та за допомогою дискусійної платформи – запитання-відповіді.

Пресслужба Кутської селищної ради