Команда «Черемош» с. Слобідка – ЧЕМПІОН Косівського району з футболу

25 червня завершився Чемпіонат Косівського району з футболу сезону 2022/2023. Перемогу в багатоденному футбольному марафоні здобула команда «Черемош» с. Слобідка.

Футболісти з Кутської селищної територіальної громади упродовж всього чемпіонату демонстрували видовищний, зрілий, техніко-тактичний, змістовний футбол, який подобається вболівальникам і дозволив з впевненістю?, не зазнавши жодної поразки, стати чемпіонами Косівського району з футболу сезону 2022/2023.

Кутський селищний голова Дмитро Павлюк, відділ культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради щиро вітають ?всіх гравців, тренерів, представників, спонсорів та вболівальників команди ФК «Черемош» с. Слобідка із заслуженою перемогою та бажають успіхів у наступних іграх.

Все буде Україна!??