КУТСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА БЛАГОДІЙНИЙ ТОВАРИСТСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ під ГАСЛОМ «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

КУТСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА БЛАГОДІЙНИЙ ТОВАРИСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ під ГАСЛОМ «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

В Кутській громаді 17 липня на стадіоні «Авангард» відбувся благодійний товариський футбольний матч на підтримку ЗСУ між командами «Карпати» Кути – «Прикарпаття ЗСУ» Івано-Франківськ.

Метою матчу була підтримка наших воїнів, освячення транспортних засобів, які будуть надані для потреб ЗСУ, зміцнення дружніх стосунків та популяризація футболу серед усіх верств населення.

Перед грою отці Михайло Будзан, Юрій Корпанюк та Андрій Демчук провели спільну молитву та освячення семи автомобілів, які передали:
✅1. VOLKSWAGEN T4 (2 одиниці ТЗ) – Кутська ТГ;
✅2.ГАЗ – 53 – Косівська ТГ (КНП «Косівська ЦРЛ»);
✅3.ГАЗ – 66 – Косівська ТГ (Шкрібляк Андрій Іванович, с. Смодна);
✅4. MITSUBISHI PAGERO PININ – Косівська ТГ (Близнюк Іван Дмитрович – настоятель церкви «Успіння Пресвятої Богородиці»);
✅5.VOLKSWAGEN T4 – Яблунівська ОТГ (Уторопський старостинський округ);
✅6.УАЗ 3152 – Яблунівська ОТГ КНП «Яблунівська районна лікарня».

Селищний голова Дмитро ПАВЛЮК зазначив, що футбол у Кутській громаді має неабиякі здобутки та багато шанувальників цього виду спорту, про важливість таких заходів, адже ми всі йдемо до однієї важливої мети -«ПЕРЕМОГИ», та про те, що Кутською селищною громадою уже передано більше 40 автомобілів для потреб ЗСУ, 21 з яких через Косівський РТЦК та СП.

Також подякою від імені Кутської селищної ради відзначений волонтер Володимир Угринюк – за самовідданість, патріотизм, плідну працю, вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних Сил України.

Сама гра пройшла у рівній боротьбі та завершилася з мінімальною перемогою більш досвідчених гравців гостей команди «Прикарпаття ЗСУ» Івано-Франківськ з рахунком 1:0.
Арбітри були відзначені пам’ятними статуетками,? а гравці пам’ятними медалями?

Дана зустріч була проведена за ініціативи Косівського РТЦК та СП та організована Кутською селищною радою. Для потреб ЗСУ на благодійному матчі було зібрано 38 150 гривень.?