Сьогодні у приміщенні Кутського професійного ліцею відбулися змагання з волейболу серед дівчат освітніх закладів Кутської ТГ, яким передувало урочисте відкриття за участі начальника культури, туризму, молоді та спорту Володимира Подоляка та директорки Кутського професійного ліцею Наталії Кравчук.
Ігри пройшли за коловою системою. У результаті місця розподілилися таким чином:

Серед закладів Кутської громади перемогу здобула команда Старокутського ліцею (краща гравчиня турніру Тетяна Угринюк).
Друге місце зайняла команда Кутського ліцею.
Третє – Тюдівського ліцею.

Переможцем поза конкурсом змагань стали наші гості юні волейболістки Кобаківського ліцею Рожнівської ОТГ (краща гравчиня Іванна Калиняк). Переможці і призери були відзначені кубками грамотами та призами відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради. Дякуємо Наталії Кравчук, директорці Кутського професійного ліцею за надання приміщення спортивного залу для проведення змагань та суддям Валерію Бесарабу і Денису Ткаченко.