У Кутській громаді стартував ІІІ районний етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Вчора, 10 квітня, офіційно розпочато ІІІ районний етап змагань, де буде визначено переможців з п’яти видів спорту: футзалу, волейболу, баскетболу, спортивного орієнтування, черліденгу. Кращі з кращих представлятимуть Косівщину на обласному етапі змагань.

Першими на старт вийшли 10 шкільних команд – переможців ІІ етапу з волейболу серед юнаків та дівчат, а саме: Космацький ліцей імені Омеляна Ковча (юнаки і дівчата), Яблунівський ліцей імені Івана Франка (юнаки і дівчата), Рожнівський ліцей «Гуцульщина» імені Федора Погребенника (юнаки і дівчата), Косівський ліцей №2 імені Михайла Павлика (юнаки), Яворівський ліцей «Гуцульщина» (дівчата), Кутський ліцей (юнаки), Старокутський ліцей (дівчата). Змагалися команди між собою на спортивних майданчиках Кутського професійного ліцею (юнаки) та Старокутського ліцею (дівчата).

У спортивній залі Кутського професійного ліцею відбулася урочиста частина за участю представників громад району. Виконуючий обов’язки голови Косівської районної державної адміністрації – в.о. начальника районної військової адміністрації Василь Жмендак спільно з директоркою Кутського професійного ліцею Наталією Кравчук, керуючим справами виконавчого комітету Кутської селищної ради Ярославом Бринським, , головним суддею змагань, начальником відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимиром Подоляком побажав учасникам удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

Святкового настрою додали дівчатка танцювального колективу Кутської школи мистецтв (керівник Христина Бондарєва). У результаті зіграних ігор за коловою системою визначено місця в турнірній таблиці, а також переможців, які представлятимуть Косівський район на ІV обласному етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Переможцями стали: Яблунівський ліцей імені Івана Франка (юнаки), Старокутський ліцей (дівчата) – тренери Василь Вальчик, Сергій Цикаляк, Ярослав Яким’юк.
Срібло здобули Косівський ліцей № 2 імені Михайла Павлика (юнаки), Рожнівський ліцей «Гуцульщина» імені Федора Погребенника (дівчата).
Бронзовими призерами стали Рожнівський ліцей «Гуцульщина» імені Федора Погребенника (юнаки), Яворівський ліцей «Гуцульщина» (дівчата).
Переможці та призери нагороджені кубками, медалями, а учасники – дипломами.

В номінації «Кращий вчитель» визнано Василя Вальчика та Сергія Цикаляка.
Окремими подяками в.о. голови Косівської районної державної адміністрації – в.о. начальника районної військової адміністрації Василя Жмендака за належний рівень підготовки та проведення ІІІ районного етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу нагороджено директорку Кутського професійного ліцею Наталію Кравчук, директорку Старокутського ліцею Галину Марчук, начальника відділу освіти Кутської селищної ради Вікторію Шнайдер, начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимира Подоляка.

Також подякою нагороджено головного суддю Володимира Смеречинського.
Дякуємо за співпрацю директорці Кутського професійного ліцею Наталії Кравчук і колективу навчального закладу, директорці Старокутського ліцею Галині Марчук і всім хто долучився до організації та проведення даного етапу змагань.

Вітаємо переможців.
Пишаємось кожною командою та кожним учасником!
Разом – до Перемоги!