Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

У Рожнові, вихідними, на базі спортивної зали Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Ф. Погребенника пройшов «Традиційний Різдвяний Турнір з футзалу», в якому змагалися команди з Косівського, Верховинського, Путильського, Коломийського районів.

Кутську громаду у турнірі предствили команди: МФК «Старі Кути» (тренер Андрій Черленяк), «Карпати» Кути (Іван Луканюк), «Черемош» Слобідка (Денис Ткаченко).

Зазначимо, що команда зі Слобідки обмежилася іграми на груповій стадії змагань. Дві інші подолали стадію групового турніру та продовжили свій шлях в іграх на виліт. «Карпати» Кути в чвертьфіналі поступилися господарям поля, майбутнім фіналістам ФК «Рожнів».

Найуспішнішим представником нашої громади стала МФК «Старі Кути». У чвертьфіналі (основний час 2:2 п.п 6:5) обіграли потужну команду «Факел» із села Троїця. У півфіналі в основний час розійшлися нічиєю 1:1 з господарями, але в серії п.п поступилися їм з рахунком 5:4. У втішному матчі за ІІІ – IV місце впевнено, з рахунком 5:0, перемогли суперників з команди «Рибниця» Новоселиця. У підсумку МФК «Старі Кути», серед 16 команд, посіли ? ІІІ почесне місце. Вперше ? переможцем турніру стали гравці з Білоберізької ТГ.

Кращим ? воротарем визнано гравця команди МФК «Старі Кути» Василя Завируху. Кращим ? бомбардиром турніру став гравець «Карпати» Кути Михайло Берсан (10 м’ячів).

? Дякуємо спонсорам Русланові Конику («Черемош» Слобідка), Миколі Ільницькому, Романові Луканюку («Карпати» Кути), Ярославові Кузменюку, Ігорю Палчинському (МФК «Старі Кути»), Іванові Гринюку («Карпати» Кути, МФК «Старі Кути») за фінансову підтримку команд у турнірі.