В Кутській громаді продовжився ІІ (територіальний) етап наймасштабніших змагань країни «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

В Кутській територіальній громаді на базі Старокутського ліцею (директор Галина МАРЧУК) сьогодні, 13 березня, продовжився другий (територіальний) етап змагань у межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Сьогодні ж було розіграно три комплекти нагород з баскетболу серед юнаків, черлідингу та волейболу (дівчата).
Розпочалися змагання з урочистого виконання Гімну України та вшанування пам’яті загиблих захисників.
Привітали учасників начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир ПОДОЛЯК та директор КНП СК «Авангард» Володимир ОСТРУК.
Також запрезентували запальний танець присутнім учениці Старокутського ліцею.
У нашій громаді до участі в проєкті у даних видах спорту доєдналися учні 6 закладів загальної середньої освіти: Старокутський, Кутський, Великорожинський, Розтоківський, Тюдівський ліцеї та Малорожинська гімназія.
У змаганнях з баскетболу серед юнаків взяли участь 4 команди. В результаті зіграних ігор за коловою системою:
за участь були нагороджені учні Тюдівького ліцею (вчитель Іван ІГНАТЮК).
🥉 ІІІ місце – Кутський ліцей (вчителі фізвиховання Дмитро ЛУЦЬКИЙ та Наталія ЯРЕМА)
🥈 ІІ місце – Розтоківський ліцей (вчитель Віталій САМАШКО)
🥇 І місце – Старокутський ліцей (вчителі Василь ВАЛЬЧИК, Сергій ЦИКАЛЯК, Ярослав ЯКИМ’ЮК)
У волейболі (дівчата) змагалися 5 команд:
За участь нагороджено Тюдівський та Кутський ліцеї (вчитель Наталія ЯРЕМА).
🥉ІІІ місце посіли учні Великорожинський ліцею (вчитель Юрій СЛИЖУК)
🥈 ІІ місце – Розтоківський ліцей
🥇 Переможцями стали учні Старокутського ліцею
Черлідинг (2 команди):
🥇 Переможцем стала команда Тюдівського ліцею
Суддівство забезпечили головний суддя Володимир ПОДОЛЯК, тренер з волейболу ВК «Кутчанка» Володимир СМЕРЕЧИНСЬКИЙ та викладач класу хореографії Кутської школи мистецтв Христина БОДНАРЄВА.
🤝 Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у ІІІ районному етапі, який проходитиме у квітні-травні цього року.
Організаторами змагань виступили відділ освіти та відділ культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.
Дякуємо Тарасові ОНИСИМ’ЮКУ за музичний супровід.
Разом переможемо!🇺🇦