Відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Сьогодні, 28 лютого, на базі Розтоківського ліцею відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Кутської громади. Змагалися 7 команд: Розтоківський (вчитель Віталій САМАШКО), Тюдівський (вчитель Іван ІГНАТЮК), Старокутський (вчитель Василь ВАЛЬЧИК), Кутський (Дмитро ЛУЦЬКИЙ), Великорожинський (вчитель Юрій СЛИЖУК) ліцеї, а також команди Великорожинської (вчитель Іван ШКРІБЛЯК) і Малорожинської (вчитель Ольга ЛУКАНЬ) гімназій.

Змагання обслуговували тренери: Євген КАЛИНЧУК і Денис ТКАЧЕНКО. Старту змагань передувало урочисте відкриття. Учасників та гостей тепло привітали начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир ПОДОЛЯК і директорка Розтоківського ліцею Уляна МАТИЧУК, подякували воїнам Збройних Сил України за можливість проводити такі змагання для дітей. Також присутніх привітали художнім танцем учні Розтоківського ліцею.

Переможці визначались у командній першості та особистих змаганнях серед юнаків і дівчат:
?Перемогу виборола команда Тюдівського ліцею, ?ІІ місце – Розтоківський ліцей, ? ІІІ місце – Старокутський ліцей.
Серед дівчат: ? ІІІ місце – ПАЛЧИНСЬКА Інна (Старокутський ліцей)
? ІІ місце – ДАРІЙЧУК Віоріка (Тюдівський ліцей)
? І місце – НЕСТЕРУК Сніжана (Розтоківський ліцей)
Серед юнаків: ? ІІІ місце посів БОБРОВСЬКИЙ Олег (Старокутський ліцей)
? ІІ місце – ГЛІІБЧУК Дмитро (Кутський ліцей)
?І місце – ВИННИЧУК Олександр (Тюдівський ліцей)

Переможців і призерів нагороджено пам’ятними кубками, медалями та грамотами. Дякуємо дирекції Розтоківського ліцею, вчителям за організацію та представництво своїх команд у змаганнях. Подяка спонсору Русланові КОНИКУ за фінансову підтримку.

Змагання відбулися за сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту і відділу освіти Кутської селищної ради.
якуємо всім учасникам за активну участь у змаганнях!
Вітаємо переможців!
Бажаємо усім продуктивних тренувань та перемог!